Aktualności

Chrzciny w Kasieńce

Chrzciny to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Doskonale rozumiemy, że rodzice chcą uczynić tę uroczystość niepowtarzalną. Restauracja Kasieńka to miejsce, w którym zadbamy o idealną atmosferę podczas tego szczególnego dnia. Znajdujemy się w sercu Biskupina w pobliżu Odry. Dzięki dobremu połączeniu komunikacji miejskiej dotarcie do naszej restauracji nie powinno sprawić gościom żadnego problemu. Kasieńka to pięknie urządzona karczma, w której od samego progu można poczuć klimat sielanki i spokoju.

Historia restauracji liczy sobie ponad 40 lat, tak więc z czystym sumieniem możemy zapewnić o ogromnym doświadczeniu w organizacji chrzcin. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i uśmiech na twarzy wszystkich Klientów. Tradycyjna atmosfera oraz przepyszne polskie jedzenie to wizytówka restauracji. Posiadamy dwie sale: małą z 20 miejscami siedzącymi oraz małym tarasem, jak i dużą z 60 miejscami siedzącymi z dostępem do ogródka. Mając na uwadze charakter uroczystości chrzcin, przygotowujemy przestrzeń w taki sposób, aby była w pełni komfortowa dla wszystkich obecnych.

Dodatkowo w Kasieńce znajduje się specjalnie wydzielony i przygotowany kącik dla najmłodszych. Personel to zespół otwartych i przyjaźnie nastawionych ludzi, którzy dążą do uczynienia uroczystości niezapomnianą, tak aby nawet po wielu latach było to magiczne i wyjątkowe wspomnienie zarówno dla rodziców, dziecka, jak i gości biorących udział w tym niepowtarzalnym wydarzeniu.

 

Wróć do Aktualności